Nowy bitomat Poznań Galeria Podolany już działa! Sprawdź!

Jak pokazały ostatnie wybory Polacy nadal kochają gotówkę. Coraz więcej ludzi preferuje poza wygodną kartą posiadać w portfelu chociaż niewielką sumę w banknotach i monetach. Dzięki bitomat Poznań EGERA, jest to teraz dla posiadaczy kryptowalut jeszcze prostsze.

Czym jest bitomat?

Bitomat to urządzenie łudząco przypominajace tradycyjny bankomat. Różnica polega jednak na tym, że zamiast kart debetowych nośnikiem wartości są kryptowaluty. Poza tym, bitomat działa na podobnej zasadzie wypłacając bądź umożliwiajac wpłatę gotówki. Z racji na obecne ograniczenia, bitomaty w Polsce z reguły umożliwiają łatwiejsze wypłaty więkzych sum gotówki. Ze względu wewnętrzne polityki banków w wielu bankomatach wypłacisz zaledwie 800 złotych na transakcję.

Jak działa bitomat?

Bitomat działa w sposób zbliżony do bankomatu. Różnica polega jednak na tym, że nośnikiem wartości jest portfel kryptowalutowy. Najczęściej jest to jakaś forma portfela mobilnego, takiego jak exodus. Kiedy chcesz wypłacić kryptowaluty do gotówki, wystarczy, że zeskanujesz kod QR portfela z bitomatu i prześlesz na niego wybraną kryptowalutę. W przypadku zakupu kryptowalut, na początku musisz sprecyzować jaką walutę cyfrową chcesz kupić oraz na jaki adres portfela ma ona zostać przesłana. Sam proces obsługi gotówki jest identyczny jak w tradycyjnym bankomacie, a na rozliczenie transakcji będziesz czekał w zależności od wybranej sieci blockchain od kilku do kilkudziesięciu minut.

Co daje transakcja w bitomacie?

Bitomat to jedno z nielicznych miejsc, w którym nadal możesz w pełni anonimowo kupić lub zbyć kryptowaluty. Dzięki bitomatom nie musisz się weryfikować. Dodatkowo nie pozostawiasz śladów po swojej wymianie w systemie bankowym. Wiele osób, które zarobiły spore pieniądze na kryptowalutach, traktują bitomat jako prostą metodę na realizowanie comiesięcznych wypłat na zwykłe wydatki dnia codziennego. Wypłata w bitomacie, to również doskonały sposób, aby udowodnić Twoim znajomym i rodzinie, że kryptowaluty, w które inwestujesz faktycznie mają namacalną wartość!

Gdzie znajduje się bitomat Poznań EGERA?

Pierwszy bitomat sieci EGERA znajduje się przy ul. Strzeszyńskiej 63 w samym centrum poznańskich Podolan. Do bitomatu w Galerii Podolany można z łatwością dojechać zarówno z centrum Poznania ulicą obornicką, jak też z Piątkowa, Jeżyc, Naramowic, Woli a nawet miejscowości ościennych takich jak Suchy Las czy Kiekrz.

bitomat-galeria-podolany

Czym wyróżnia się bitomat Poznań Podolany?

Bitomat sieci EGERA to przede wszystkim wygoda. Jest on zlokalizowany przy samym wejściu do Galerii Podolany, a na odwiedzających czeka duży i komfortowy parking. Poza samą wygodą korzystania z automatu, na uwagę zasługuje również oferta obsługiwanych walut cyfrowych. Tylko w bitomacie EGERA możliwe są transakcje na dwóch najpopularniejszych stable coinach jednocześnie tj. USDC i USDT. Dodatkowo, samą transakcję wypłaty kryptowalut możesz rozpocząć jeszcze poza bitomatem. Wystarczy że wejdziesz na stronę bitomat.egera.com i wygenerujesz sesję sprzedaży oraz wpłacisz kryptowalutę. Po jej zaksięgowaniu wystarczy tylko zeskanować kod QR i odebrać gotówkę w bitomacie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *